Lamborghini Diablo 6.0BMW M4 M-Performance (G82)Pagani Zonda RFerrari 458 Italia SpiderBentley ContinentalMclaren F1..BMW M1BMW M3 (E92) - GTS Mercedes Benz 300 SL W 198 IINissan GTR (R35)

Audi R8 5.2FSIAudi R8 5.2FSI (Brilliant Red/Silver) 

 

Někteří budou říkat, že je to pouhý klon Lamborghini. Jiní budou tvrdit, že jde o marnou snahu napodobovat přístup Porsche. A další vám poví, že jde o nejrychlejší ztvárnění toho, co stejný výrobce dělá ve všech třídách. Neříkám, že vše výše zmíněné je vycucané z prstu, faktem ale je, že R8 si navzdory pojítkům s jinými auty dokázala najít vlastní tvář.

 

- - - - - V Mělníku u soutoku Labe a Vltavy se předvádělo před objektivem fotografa a na některých fotkách ukazuje pokoru vůči památné hoře Říp praotce Čecha, ale zase na opuštěné haldě vynikne její červené lakování, které krásně kontrastuje se šotolinou, námrazou a ledem. Tato halda vznikla těžbou uhlí a nachází se v Kladně.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace