Koenigsegg Gemera BMW X5 (G05)Porsche 918 SpyderLada 2106 Audi R8 5.2FSIBMW 135i (E82) - coupeDodge Charger Super BeeLamborghini Gallardo  Superleggera1Ford GT 2017Mercedes Benz G 63 AMG 6X6.

McLaren P1McLaren P1 ( MATT CHROME ) 

 

Nikdy jsme nebyli v lepší době pro supercars. Výrobci, jako je McLaren, objali hybridní technologii, aby vytvořili mnohem víc, než bychom si dokázali představit. P1 je úplně jiné zvíře než jeho předchůdce F1, ale kde se technologie F1 vyhýbá čistotě jízdy, P1 ji využívá ve svůj prospěch. Hybridní výkon, turbodmychadlo, aktivní zavěšení a nastavitelná aerodynamika z něj dělají dramaticky silniční a závodní auto. Genius F1 v konečném důsledku znamená, že nikdy nemůže být skutečně zatměn, ale P1 je odvážný, pozoruhodný produkt v době stejně brilantních vozidel. McLaren P1 má jasný cíl: dodat nejlepší možný zážitek z jízdy na silnici a na závodní trati vůbec. K dosažení tohoto cíle využívá McLaren svoje zkušenosti z motorsportu posledních 50 let, a to zejména v oblasti aerodynamiky a technologie lehkého karbonu. Toto vše se postará o rychlost na tratích a silnicích.

 

- - - - - První série fotek vznikla v zimním období na haldě ( vznikla těžbou uhlí ) v Kladně Švermově. Druhá série vznikla v jarním období, na tak diskutovaném místě Čapí Hnízdo u Olbramovic.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace