BMW X6 (E70) - xDrive 50i Tatra 603 - 2Mclaren F1..Jaguar F-Type - R coupeBugatti Veyron -  Edition CentenaireBMW I8Subaru Impreza WRX STI S206 Pagani Zonda RevolucionBMW M3 (E46) - GTR 24hrs NurburgringBMW X5 (G05)

Ford Shelby GT-350RFord Shelby GT-350R ( Lightning Blue W/ Black Stripes )

 

Vezměte divokého koně a zkřižte jej s kobrou. Nesmysl? Nemyslím. Ford si takto hraje s přírodou od roku 1965 a řidiči jsou nadšeni. Onen kříženec se jmenuje Ford Shelby GT350R Mustang a znalci už tuší. Zaběhnutý kůň. Úpravy Carolla Shelbyho pečetěné logem s kobrou vždy dělaly z mustangů výjimečná sportovní monstra. Geniální Texasan už není mezi námi, jeho odkaz i firma,  ale žijí dál. Shelby GT350 a ještě vymazlenější GT350R jsou dnes oficiálními produkty Fordu, coby limitovaná edice.

 

----- Koník se proháněl na Berounsku a kobru vypustil v lomu Homolák. V Podlešíně se proplazil tunelem ke Skalní Jehle, a pak kříženec zvířátek si dal voraz.

az.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace