Bentley Continental GT3 RMitsubishi Lancer EVO X FQ400 LHD Ford Shelby GT-350R Ford Mustang - Saleen S281 BMW I8Renault Fuego TurboMclaren F1..Bugatti Veyron -  Edition CentenaireSubaru Impreza WRX STI S206 Volkswagen Multivan T6 "Edition 30" 

BMW 330i (E46) Touring M PackBMW 330i (E46) Touring M Pack

 

Existují auta, která se zrodí a s další generací zaniknou, přičemž většina z nás si na ně ani nevzpomene. Pak jsou tu vozy, které přežijí a jsou vyhledávány, i když již nejsou aktuální. No a pak jsou tu automobily, které se stanou ikonou, modlou, ceněným zbožím… říkejte jim, jak chcete, ale v tomto případě se jedná o kus, který se stal legendou! Každá automobilka takový model má a výjimkou není ani BMW, které jich má několik desítek a mezi ně patří právě i generace E46 se svým skvělým atmosférickým motorem 3.0 R6. Ten byl dokonce několikrát oceněn jako nejlepší motor světa, a to už něco opravdu znamená. Jako zástupce třílitrové verze generace E46 jsme si vybrali dechberoucí kupé v krásné modré barvě a s fenomenálním M Sport paketem. Pohodlně se usaďte, jízda právě začíná. Na první pohled mezi největší klad této generace trojkové řady patří zejména její desing a spojí-li se s karoserií kupé a sportovním paketem, tak se jedná přímo o umělecké dílo. Ano, můžete si myslet, že přeháním, ale podívejte se na to, jak vůz kombinuje vyhraněnou agresivitu s elegancí – ostrá naštvaná žraločí tvář přechází přes svalnaté boky a elegantní profil k vyšpulenému zadečku. Vůz je navíc snížený, rozšířený a působí celkově nebezpečným dojmem, ale zároveň dává najevo svou urozenost.

 

----- Tento bavorák, byl spatřen v Jeseníkách, a to přímo na Pradědu. Ještě se ukázal na protějším kopci na Petrových skalách.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace