Alfa Romeo 4CHummer H2 - SutPeugeot 205 CTI MK1 Aston Martin - Vanquish Volkswagen Käfer Faltdach "1963" redBMW M3 (E92) - GTS Renault 4CVVolkswagen Multivan T6 "Edition 30" Suzuki Jimny SierraCitroen  HY Van (Cafe Ambulant)

Lamborghini CentenarioLamborghini Centenario (BIANCO ISIS/SOLID WHITE)

 

Stephan Winkelmann, prezident a generální ředitel společnosti Lamborghini, řekl: „Centenario je vůz, který dokonale spojuje tradici a inovace. Dívá se do budoucnosti a ctí legendu, kterou je Ferruccio Lamborghini. Centenario je příležitostí pro naše designéry a inženýry překonat některá omezení sériové výroby automobilů a dosáhnout nesrovnatelného výsledku. Centenario se okamžitě osvědčilo, jako žádaný vůz pro sběratele, když předvádělo nové Lamborghini.technologie a vynikající výkon. Je to ta nejpřiléhavější pocta Ferrucciu Lamborghinimu k jeho stému výročí. Muži, který vytvořil výjimečnou značku a věřil, že všechno je možné, a vyráběl neobyčejná, ikonická auta. Centenario je supersportovní vůz pro budoucnost, ve kterou dnes on i my věříme. Vzniklo pouze ve čtyřiceti kusech – dvacet kupé a dvacet roadsterů.

 

 - - - - - Výroční supersport, byl zachycen v Brně na Špilberku, a také v Lednici u zámku, Minaretu a Janova hradu.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace