Koenigsegg Jesko Honda Civic Type R Bentley Continental GT3 RDodge CHallenger SRT HellcatBMW 330i (E46) Touring M PackBMW M1Ferrari La Ferrari Renault Fuego TurboMclaren F1..BMW X5 (G05)

Honda Civic Type RHonda Civic Type R 2020 (Grey)

 

Honda Civic prochází desetiletími a generacemi od roku 1972. S 6 - tou generací se objevila deklinace "Type R". Ten označuje sportovní verze Civicu. Desátá generace představená v roce 2017 neunikne pravidlu. Tento Civic Type R je určitě nejradikálnější ze všech na úrovni designu. Pod kapotou také ohromuje! Ve skutečnosti je motorem 2.0 l VTEC Turbo turbodmychadlo s výkonem 320 k! Krásně se vyznačuje také svým „komfortem“ interiéru, který umožňuje pohodlí v tomto velmi sportovním sedanu.

 

----- Honda protáčela svá kola ve Sloupu v Čechách. Trochu vzorku nechala        u Skalního hradu, Samuelovy jeskyně a Modlivého  dolu u  Svojkova. Kola byla trochu přehřátá, tak se zchladila v Radvaneckém rybníku. Na závěr vyrazila do Pekelných dolů, kde se porovnávala s dvojkolkami.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace