Lamborghini Aventador LP700-4Audi R8 5.2FSIRenault Fuego TurboBMW M3 (E36) AC Schnitzer CLS IIBentley Continental GT3 RFord GT 2017Pagani Zonda RAston Martin - Vanquish Lada 2106 Mclaren F1..

Bugatti DivoBugatti Divo

 

Výjimečně zpracované, nápadné charakterem, přísně omezené a se zcela odlišnou jízdní dynamikou – DIVO, je prvním moderním karosářským projektem BUGATTI: atletický, ostrý, s výraznými jízdními vlastnostmi, ohromujícím příčným zrychlením a jedinečným designovým jazykem. Aerodynamika vozu byla intenzivně vyladěna pro dodatečný přítlak, zatímco nastavení odpružení a podvozku bylo upraveno pro ještě přesvědčivější zážitek z jízdy. Poháněno ikonickým 8,0 litrovým motorem W16 BUGATTI – s výkonem 1 500 k a 1 600 Nm – spojuje Divo nesrovnatelnou kvalitu výroby karoserií se vzrušujícím zážitkem z jízdy.Auto je pojmenováno po francouzském závodním jezdci Alberto Divovi, který na Bugatti ve dvacátých letech dvakrát vyhrál závod Targa Florio. Produkce automobilů Divo je omezena na 40 kusů. Všech čtyřicet vozů bylo prodáno ještě před představením veřejnosti prostřednictvím nabídky majitelům aut Chiron.  Vyprodány byly v prvním dnu.

 

------ Divo se prohánělo po Novém Boru. Na skok se zastavilo u zámku Zákupy a následně porovnávalo křivky ve sklářské zahradě v Kunraticích u Cvikova.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace